ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز قم خودروهای شخصی ۱۴ خرداد از تردد غیر مهم در اتوبان قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران پرهیز کنند

رئیس پلیس راهور استان قم گفت: خودروهای شخصی عصر چهاردهم خردادماه در صورت امکان از ترددهای غیر مهم در اتوبان قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران پرهیز کنند یا وقت

خودروهای شخصی ۱۴ خرداد از تردد غیر مهم در اتوبان قم - پایتخت کشور عزیزمان ایران پرهیز کنند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، احمد پوربافرانی با اشاره به اعزام ۲۵ هزار نفر از مردم قم به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: با توجه اینکه امسال جمعیت اعزامی از استان قم دو برابر زیاد کردن داشته است در بزرگراه های مواصلاتی استان حجم ترافیک قابل توجهی را خواهیم داشت.

عبارات مهم : ایران
وی اضافه کرد: نیروهای پلیس راهور در طول مسیر اتوبوس های اعزامی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، در حالت آماده باش قرار دارند تا علاوه بر نظارت بر عملکرد رانندگان در صورت رخ دادن اتفاق بتوانند کمک رسانی مورد نیاز را در جهت کم کردن ترافیک داشته باشند.

رئیس پلیس راهور استان قم از برگزاری جلسات متفاوت با حضور اعضای کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد ارتحال امام خمینی (ره) یاد کرد و افزود: هماهنگی های مورد نیاز با دستگاه های اجرایی استان قم انجام شده است است تا در اعزام کاروان ها با مسئله خاصی مواجه نباشیم.

وی با بیان اینکه رانندگان اتوبوس های اعزامی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در پایتخت کشور عزیزمان ایران باید نسبت به رعایت قوانین اهتمام جدی داشته باشند، تصریح کرد: خودروهای شخصی عصر چهاردهم خردادماه در صورت امکان از ترددهای غیر مهم در اتوبان قم – پایتخت کشور عزیزمان ایران پرهیز کنند یا وقت سفر خود را عوض کردن دهند تا در کم کردن ترافیک سهیم باشند.

پوربافرانی خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به منظور زیارت حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در استان قم نیز حضور می یابند به همین علت جهت شب چهاردهم خرداد برنامه ریزی خاص ای در دستور کار قرار گرفته هست.

وی با تاکید بر اینکه مسافران چهاردهم خرداد باید خودروهای شخصی خود را در پارک سوار ها پارک کنند، مطرح کرد: تا کنون در مجموعه پلیس راهور با حضور سردار مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی استان قم جلساتی برگزار شده است است تا نیروهای پلیس در استقبال از زائران و مسافران با مسئله خاصی مواجه نباشند.

رئیس پلیس راهور استان قم یادآور شد: ارائه آموزش های مورد نیاز به رانندگان اعزامی به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به صورت خاص مورد توجه قرار گرفته است تا آشنایی آن ها با قوانین زیاد شود.

انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: ایران | ترافیک | استان قم | امام خمینی | رئیس پلیس راهور | قم | خودرو های شخصی | ارتحال امام خمینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog