ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز فرهنگی هنری برگزاری برنامه جانبی و نمادین در نمایشگاه کتاب ، خودنمایی کتاب‌های نمناک در شهر آفتاب

دیروز غرفه‌داران با کتاب‌هایی نمناک که شکل اولیه خود را از دست داده بودند، به غرفه‌ها بازگشتند.

برگزاری برنامه جانبی و نمادین در نمایشگاه کتاب ، خودنمایی کتاب‌های نمناک در شهر آفتاب

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ جوّ نمایشگاه در روز شنبه آرام و کم حاشیه بود. تعداد بازدیدکنندگان نسبت به دو روز قبل که تعطیلات آخر هفته بود، به میزان قابل توجهی کمتر شده است بود.
از آنجا که روز جمعه، باران غیرمنتظره فعالیت غرفه های نمایشگاه را تعطیل کرد و سالن های دانشگاهی و کودک و نوجوان دچار آب گرفتگی شدند، شایعه تعطیل بودن نمایشگاه در روز شنبه به گوش می رسید که در بیانیه ای تکذیب شد.

عبارات مهم : آفتاب
صبح روز شنبه غرفه داران با کتاب هایی نم دار که به علت رطوبت هوا شکل اولیه خود را از دست داده بودند، به غرفه ها بازگشتند.

به علت فضای بزرگ شهر آفتاب و دور بودن خطوط مترو و اتوبوسرانی از سالن های نمایشگاه، زیاد مردمی که مایل به استفاده از خطوط حمل و نقل عمومی بودند، دچار مسئله می شدند.
انتظار می رفت در قسمت های متفاوت نمایشگاه نیمکت ها و فضاهایی جهت استراحت بازدیدکنندگان تعبیه شود ولی متاسفانه این فضاها به میزان بسیار کمی در دسترس مردم بود.
بیشتر مردم از فضاهایی که متعلق به غرفه های برپا نشده هست، استفاده می کردند.
برنامه های نمادین و جنبی نیز در کنار خرید کتاب همانند سال های گذشته مشاهده می شود. در یکی از این برنامه ها دانشجویان دانشگاه هنر با پوشیدن لباس های سراسر سفید اقدام به اجرای نمایش در جای جای نمایشگاه می کردند که مورد استقبال مردم قرار می گرفت.

روز گذشته امیرزاده سخنگوی نمایشگاه از زیاد کردن تراکنش ها نسبت به وقت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: سال گذشته در سه روز اول نمایشگاه، 179 میلیارد ریال مبلغ تراکنش ها بود و 370 هزار تراکنش داشتیم. امسال در سه روز اول نمایشگاه مبلغ تراکنش 179 میلیارد و تعداد تراکنش ها 373 هزار و 785 تراکنش هست.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آفتاب | برنامه | برنامه | استفاده | نمایشگاه | روز گذشته | نمایشگاه | نمایشگاه کتاب تهران

برگزاری برنامه جانبی و نمادین در نمایشگاه کتاب ، خودنمایی کتاب‌های نمناک در شهر آفتاب

برگزاری برنامه جانبی و نمادین در نمایشگاه کتاب ، خودنمایی کتاب‌های نمناک در شهر آفتاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog