ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز بازار خودرو احتمال توقف تولید ۱۰ ماشین به‌دلیل مصرف بالای سوخت

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی شرکت ملی استاندارد کشور عزیزمان ایران با اعلام خبر اجرای فاز دوم تطابق استاندارد مصرف سوخت خودروها، از احتمال توقف خط

احتمال توقف تولید ۱۰ ماشین به‌دلیل مصرف بالای سوخت

احتمال توقف تولید ۱۰ ماشین به علت مصرف بالای سوخت

عبارات مهم : ماشین

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی شرکت ملی استاندارد کشور عزیزمان ایران با اعلام خبر اجرای فاز دوم تطابق استاندارد مصرف سوخت خودروها، از احتمال توقف خط تولید ۱۰ ماشین از ابتدای تیرماه سال آینده خبر داد.

پیمان پیرایش در گفت وگو با ایسنا، با اعلام خبر اجرای فاز دوم استاندارد مصرف سوخت خودروها، اظهار کرد: خودروسازان تا ابتدای تیرماه سال آینده وقت دارند تا مصرف سوخت خود را به حد استاندارد تعریف شده است برسانند و هر خودرویی که نتواند این استاندارد را پاس کند، قطعا با توقف خط تولید مواجه می شود.

وی ادامه داد: فاز اول استاندارد مصرف سوخت خودروها از ابتدای دی ماه سال ۱۳۹۴ اجرایی شد هرچند که این استاندارد در گذشته نیز جزو استانداردهای اضطراری بوده هست. این درحالی است که فاز دوم این طرح باید از ابتدای دی ماه سال ۱۳۹۶ که با تصویب کارگروه مصرف سوخت شش ماه به خودروسازان وقت داده شد و این مسئله به ابتدای تیرماه سال ۱۳۹۷ موکول شد و فاز سوم اجرای استاندارد تازه مصرف سوخت نیز از ابتدای دی ماه سال ۱۳۹۸ شروع می شود که معیار ان مشابه معیارهای فعلی اتحادیه اروپاست.

احتمال توقف تولید ۱۰ ماشین به‌دلیل مصرف بالای سوخت

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی شرکت ملی استاندارد کشور عزیزمان ایران با بیان این که مقوله استاندارد مصرف سوخت خودروها مجزا از طرح استانداردهای ۸۵ گانه خودرویی هست، تصریح کرد: به احتمال بسیار زیاد تا ابتدای تیرماه سال آینده به علت عدم مطابقت مصرف سوخت خودروها با استانداردهای مربوطه خط تولید بعضی خودروها متوقف خواهد شد و در حال حاضر ۲۰ مدل ماشین نمی توانند این استانداردها را رعایت کنند.

پیرایش ادامه داد: بعضی از این خودروها به میزان استاندارد مصرف سوخت بسیار نزدیک هستند و با تغییرات مختلفی از جمله کالیبره کردن خود می توانند استانداردهایشان را بروزرسانی کنند. بعضی خودروسازان نیز تصمیم گرفتند موتور خودروها را عوض کردن داده و از موتورهای بهتری استفاده کنند.

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی شرکت ملی استاندارد کشور عزیزمان ایران با اعلام خبر اجرای فاز دوم تطابق استاندارد مصرف سوخت خودروها، از احتمال توقف خط

وی در نهایت اعلام کرد که به احتمال بسیار زیاد خط تولید ۱۰ مدل ماشین به علت عدم تطابق استاندارد میزان مصرف سوخت تا ابتدای تیرماه سال آینده متوقف خواهد شد.

واژه های کلیدی: ماشین | سال آینده | استاندارد | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog