ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز استان ها حضور ۹ کشور دنیا در این همایش ، اولین گردهمایی بین المللی دیالیز و پیوند اعضا در شیراز

اولین گردهمایی بین المللی یکسان نفرولوژی، دیالیز و پیوند اعضا در شیراز شروع شد.

حضور ۹ کشور دنیا در این همایش ، اولین گردهمایی بین المللی دیالیز و پیوند اعضا در شیراز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، ملک حسینی دبیر اجرایی این همایش گفت: از مهمترین محورهای این همایش، بیماریهای مزمن کلیوی، آسیب های حاد کلیه، همودیالیز و دیالیز صفاقی، فشار خون اوج و بیماری های عروقی و پیوند کلیه و کبد است.
ملک حسینی از حضور ۳۰ متخصص و صورت شاخص پیوند عضو، قلب، کبد و کلیه از بیش از ۹ کشور دنیا در این همایش خبر داد و گفت: این متخصصان از کشورهای، ژاپن، اسپانیا، لبنان، پاکستان، سوریه، کانادا ، آمریکا و سوییس به همراه متخصصان داخلی از سراسر کشور به تبادل بروزترین تحقیقات و دستاوردهای علمی – پزشکی می پردازند.

عبارات مهم : دیابت

وی افزود: در این همایش سه روزه بیش از ۳۰ مقاله به صورت صحبت به وسیله متخصصان داخلی و خارجی و ۹۱ مقاله هم به صورت پوستر ارائه می شود.
رییس مرکز پیوند اعضا بیمارستان نمازی شیراز به جایگاه بالای پیوند کبد شیراز در دنیا اشاره کرد و گفت: این مرکز پارسال با ۵۶۰ پیوند کبد رکورد دار مراکز پیوند کبد دنیا حتی مراکز پیشرفته بود.
رییس انجمن نفرولوژی کشور عزیزمان ایران گفت: دیابت و فشار خون از علل مهم و مهم بیماری کبدی است که در نهایت منجر به دیالیز می شود.
گنجی افزود: درمان پرفشاری خون و دیابت و تجویز رژیم غذایی به این افراد می تواند ما را در برنامه ریزیهای بعدی سلامت و پیشگیری یاری کند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم در این همایش، عوض کردن سبک زنگی در جوامع صنعتی و نیمه صنعتی را از علل مهم رشد بیماری های پر فشاری خون، فشار خون بالا، دیابت و چاقی ذکر کرد.
ایمانیه افزود با زیاد کردن تخت های دیالیز در استان در ۱۰ سال گذشته، در حال حاضر ۴۴ مرکز دیالیز در استان به ارایه خدمت می پردازند.
اولین گردهمایی بین المللی یکسان نفرولوژی، دیالیز و پیوند اعضا از دیروز در شیراز شروع شده است است و تا ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد.
انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: دیابت | شیراز | همایش | بیماری | گردهمایی | گردهمایی بین المللی | گردهمایی دیالیز و پیوند اعضا | اولین گردهمایی بین المللی دیالیز و پیوند اعضا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog