ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می‌رسید / محمود فکری

کاپیتان پیشین استقلال در گفت وگو با خبرآنلاین از اوضاع این روزهای استقلال می گوید.

اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می‌رسید / محمود فکری

محمود فکری:اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می رسید

عبارات مهم : مجموعه

در نقل و انتقالات استقلال نفرات فنی نداشت

کاپیتان پیشین استقلال در گفت وگو با خبرآنلاین از اوضاع این روزهای استقلال می گوید.

اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می‌رسید / محمود فکری

استقلال بالاخره روی برد را دید. در دیداری که از حضور و تشویق هوادارانش محروم بود با دو گل فرشید اسماعیلی گسترش فولاد تبریز را برد تا بالاخره بتواند خودش را به نیمه جدول نزدیک و رتبه اش را تک رقمی کند. حالا طرفداران تیم استقلال بیش از پیش به آینده امیدوارند. محمود فکری بازیکن سابق استقلال و سرمربی نفت مسجد سلیمان می گوید استقلال هنوز، حتی با این شرایط هم می تواند خوش بین باشد و به قهرمانی در لیگ برتر فکر کند، اگر از وقت هایش به خوبی استفاده کند.

*با آمدن شفر به نظر می رسد استقلال اوضاع بهتری پیدا کرده. به نظر شما ضعف مربی علت نتیجه نگرفتن استقلال بود؟

وقتی یک تیم نتیجه نمی گیرد مسئله از مجموعه هست. بخش های متفاوت در کنار هم خوب کار نمی کنند و در مجموع تیم نتیجه نمی گیرد. هنگامی که هم تیم نتیجه می گیرد فقط به یک بخش مربوط نمی شود. استقلال امسال در مجموع مسئله داشت. شاید از نظر مهره بد نبودند ولی باز هم جاهایی می شنیدیم که بازیکن ها وظایف خودشان را انجام نمی دادند. این است که در مجموع استقلال مسئله داشت ان شالله با آمدن آقای شفر مشکلاتی فنی حل شود و شاید با حل اینها پرسشها دیگر هم بروز پیدا نکند.

کاپیتان پیشین استقلال در گفت وگو با خبرآنلاین از اوضاع این روزهای استقلال می گوید.

*این فصل استقلال یک تیم 30میلیاردی بست و بازیکن هایی آورد که از بعضی نتوانست درست استفاده کند. یا مصدوم شدند یا به دلایل متفاوت از تیم کنار گذاشته شدند. این را می توان یک علت ناکامی استقلال دانست؟

پول خرج کردن زیاد مهم نیست این که درست خرج کنی مهم هست. باید بدانی چه بازیکنی را بگیری و برایش چقدر پول بدهی. متاسفانه در زمینه نقل و انتقالات استقلال نفراتی که باید اینکاره باشند را نداشت. در حقیقت نفراتی که در این کار بودند فنی نبودند. شاید پول زیادی خرج کرده ولی اینکه شما پول زیادی خرج کنی این حاشیه امنیت را نمی دهد که زیاد موفق باشی. پول اگر درست خرج شود مهم هست. امیدوار هستیم استقلال در همه مجموعه اش بتواند درست کار کند و در مجموع هم نتیجه بگیرد.

*استقلال نتوانست در دربی موفق باشد. نقطه ضعف استقلال در آن بازی چه بود؟

من یک سری انتقادهایی به واکنش‌ها آقای شفر در دربی داشتم. شاید اگر او کنار خط آرامش داشت این آرامش را به بازیکن ها می داد و خصوصا در دقایق آخر که حمله می کردند با آرامش زیاد و فشار معنوی کمتری عمل می کردند، شاید به گل می رسیدند ولی خب متاسفانه آقای شفر خودش هم عصبی شد و این را به بازیکن ها انتقال داد.

اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می‌رسید / محمود فکری

*یعنی نظر شما این است که او تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت؟

شاید. به طور کامل شخصیت او را نمی شناسم ولی شاید فشار ناشی از جو ورزشگاه روی او هم تاثیر گذاشت ولی در مجموع استقلال بازی به بازی بهتر می شود از هفته ششم، هفتم به بعد که آقای شفر آمده می توانیم راجع به عملکرد او نظر بدهیم. اگر روند مثبت باشد که خب خواهیم دید.

کاپیتان پیشین استقلال در گفت وگو با خبرآنلاین از اوضاع این روزهای استقلال می گوید.

*به نظر می رسد ارتباط تماشاگران با شفر خوب هست. چیزی که بعد از شکست در دربی دیدیم تشویق استقلال از سوی هوادارانش بود.

این به علت علاقه و علاقه و تعصبی است که به تیمشان دارند و اینکه دوست دارند وظیفه خودشان را درست انجام بدهند. اگر طرفدارها و هر کدام از اعضا کار خودشان را درست انجام بدهند مطمئنا تیم نتیجه می گیرد. من بعد بازی هم از طرفدارها تقدیر کردم که اینقدر قشنگ از تیم حمایت کردند و با توجه به اینکه استقلال بازی سال را باخته بود ولی پشت تیم ایستادند. مشکلی را از طرف خودشان به وجود نیاوردند هر چند که هنوز هم از نتایجی که استقلال گرفته ناراحت هستند ولی وظیفه خودشان را درست انجام دادند و من به عنوان یک استقلالی واقعا به آنها افتخار می کنم و کمال تقدیر را دارم. ان شالله به تیم کمک کنند که دوباره به روزهای خوبش برگردد.

*هوادارها چقدر می توانند به نتیجه گرفتن استقلال در این فصل امیدوار باشند؟

اگر شفر در دربی آرامش داشت استقلال به گل می‌رسید / محمود فکری

استقلال در جام حذفی شانس قهرمانی دارد، در لیگ هم اگر بتواند نتیجه های بهتری بگیرد و خودش را بالاتر بکشاند هوادارها خوشحال تر خواهند شد.

*فکر می کنید بتواند حداقل تا نایب قهرمانی اوج بیاید؟

فکر می کنم حتی استقلال می تواند به قهرمانی هم فکر کند. بازی های زیادی مانده و الان تازه هفته یازدهم هستیم. اگر استقلال واقعا خودش را جمع و جور کند می تواند مدعی باشد. بالاخره تیم های دیگر امتیاز از دست می دهند و اگر استقلال خوب بتواند امتیاز جمع کند می تواند به قهرمانی فکر کند.

واژه های کلیدی: مجموعه | بازیکن | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog