ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مهمی را در مبارزه با داعش ایفا کرد / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مقابله با خطر داعش و تفکر افراطی نیاز به برنامه‌ریزی درازمدت و گفت‌وگو بین کشورهای منطقه دارد. 

کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مهمی را در مبارزه با داعش ایفا کرد / ظریف

ظریف : کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مهمی را در مبارزه با داعش ایفا کرد

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مقابله با خطر داعش و تفکر افراطی نیاز به برنامه ریزی درازمدت و گفت وگو بین کشورهای منطقه دارد.

به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در حاشیه همایش الگوهای نظم منطقه ای در دنیا پساداعش در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با کمک های مستشاری در منطقه و در مبارزه با داعش و با آشنایی خطری که افراط گرایی منطقه و دنیا را ترساندن می کند، نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم که خطر افراط و داعش خطری است که کماکان منطقه و دنیا را ترساندن می کند و نیاز به برنامه ریزی جهت مقابله درازمدت و مبنایی هم در حوزه فرهنگی و هم در مقابله با تفکر افراطی و ایجاد شبکه های همکاری و گفت وگو بین کشورهای منطقه بسیار مشهود است.

کشور عزیزمان ایران نقش بسیار مهمی را در مبارزه با داعش ایفا کرد / ظریف

وزیر امور خارجه همچنین بیان کرد: امیدواریم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران که در مرحله قبلی در این مقابله سردمدار و پیشگام بوده، ان شاءالله در مراحل بعدی نیز به همین ترتیب جهت مقابله با افراط و گسترش فرهنگ گفت وگو و همکاری و نیز اشتراک مساعی در منطقه به خاص در خلیج فارس که محیط امنیتی اطراف ما است نقش موثری را ایفا کند.

بر اساس این گزارش، در حاشیه این همایش بخش کتاب های مربوط به ادبیات ژاپن در کتابخانه دانشکده مطالعات دنیا با حضور ظریف رونمایی شد.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: مقابله با خطر داعش و تفکر افراطی نیاز به برنامه‌ریزی درازمدت و گفت‌وگو بین کشورهای منطقه دارد. 

بر اساس این گزارش کتاب های پروفسور تادا برنده جایزه نوبل به این کتابخانه اهدا شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | مقابله | همکاری | در حاشیه | افراط گرایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog