ممکن اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری

ممکن: اخبار ترانه رادیو نمایش سراسری برنامه سفرنامه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار حوادث رفیق‌کشی با شمشیر!

پسر جوان که در دعوای مستانه با شمشیر فرزند محله‌شان را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعا کرد تیغه شمشیر کند بوده و ضربه‌های وارد شده است به قربانی نم

رفیق‌کشی با شمشیر!

رفیق کشی با شمشیر!

عبارات مهم : ایران

پسر جوان که در دعوای مستانه با شمشیر فرزند محله ارزش را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعا کرد تیغه شمشیر کند بوده و ضربه های وارد شده است به قربانی نمی توانسته علت فوت باشد.

به گزارش جام جم، عصر 23 تیر 94 جدال خونینی در روستایی در فشافویه در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داد و در این میان پسر 30 ساله ای به نام اسماعیل که با ضربه های متعدد شمشیر زخمی شده است بود به بیمارستان انتقال یافته شد. اسماعیل ساعتی بعد به خاطر شدت خون ریزی جان سپرد . شواهد نشان می داد عامل جنایت مجتبی 27 ساله بوده است.

به این ترتیب مجتبی بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. این متهم دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

رفیق‌کشی با شمشیر!

در ابتدای جلسه پیگیری به این پرونده پدر و مادر قربانی در جایگاه ایستادند و جهت مجتبی حکم قصاص خواستند. مادر داغدار در حالی که اشک می ریخت با اشاره به متهم گفت: این مرد با پسرم دوست بود، ولی با بی رحمی زیاد و با ضربه های شمشیر پسرم را کشت . به همین علت به هیچ قیمتی از قصاص گذشت نمی کنم.

سپس مجتبی روبه روی قضات ایستاد و در تشریح شرح ماجرا گفت: من و اسماعیل با هم فرزند محل بودیم و یکدیگر را می شناختیم. آن روز از محل کارم به منزل برمی گشتم که اسماعیل را در خیابان دیدم. او بی علت به من ناسزا گفت و با هم درگیر شدیم. همان لحظه دوستان اسماعیل به من حمله کردند و اسماعیل به صورتم سیلی زد. من محل را ترک کردم و به منزل برگشتم، ولی کینه او را به دل گرفتم.

پسر جوان که در دعوای مستانه با شمشیر فرزند محله‌شان را کشته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ادعا کرد تیغه شمشیر کند بوده و ضربه‌های وارد شده است به قربانی نم

وی ادامه داد: من در منزل مشروب خوردم. مست و عصبانی بودم که تصمیم گرفتم اسماعیل را ادب کنم. شمشیری را که در منزل داشتم، برداشتم و به سمت محل زندگی اسماعیل رفتم. در بین راه سه نفر از دوستانم را هم دیدم و ماجرا را با آنها در میان گذاشتم. آنها در حالی که چوب و چماق در دست داشتند، همراهم آمدند. هنگامی که به محل رسیدیم من و اسماعیل با هم درگیر شدیم ولی دوستانم فقط شاهد ماجرا بودند و هیچ ضربه ای به او نزدند.

این متهم که سرش را پایین انداخته بود، ادامه داد: قبول دارم در این دعوا شمشیر در دست داشتم ولی تیغه آن کند بود . من چند ضربه با تیغه کند شمشیر به اسماعیل زدم . ضربه ها کشنده نبود و نمی توانست موجب فوت مقتول شود. من هرگز قصد کشتن او را نداشتم. دوستان اسماعیل او را دیر به بیمارستان رساندند و به همین علت جان سپرد . من به خاطر فوت اسماعیل شرمنده خانواده اش هستم.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای را صادر کند.

رفیق‌کشی با شمشیر!

واژه های کلیدی: ایران | فرزند | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog